אודות

ברוכים הגולשים במיזם שלנו!

לקראת היציאה מהקורונה וחזרה לשגרה ברוכה מסתבר שהתגבשה על הפלטפורמה שלנו קהילת מידע גדולה ומתפתחת.  מעגלי החיים +60 הוא פורטל המיועד לגילאים +60 ועד 120. תוחלת החיים חוזרת ועולה ואנחנו מבקשים לשפר גם את איכות החיים. להוסיף חיים לשנים. ריכזנו באתר מידע מסונן ומאורגן בנושאי פנסיה, אורח חיים בריא, תרבות, פנאי ועוד. נוכחנו כי תחומים רבים מעסיקים אנשים הנמצאים במעבר לקראת תקופת הפנסיה. המטרה המרכזית שלנו – לפרסם ולהנגיש מידע לבני +60 כדי להעלות מודעות ומוטיבציה לשיפור איכות החיים !

לפני שצוללים לתוך המדורים השונים, אנחנו מזמינים אתכם לפתוח ולקרוא מכתב אישימכתב לגולש האידאלי – גולש בן +60. מעגלי חיים הוא פורטל דינאמי ותוכנו משתנה בתדירות גבוהה. בנוי על קישורים והמלצות ממוקדות באתרים דינאמיים של נותני שירות, מוצרים וגם תובנות מועילות. אימצנו את המושג מגה חיים  המתאים לגישה המוצגת לפנינו.

תודות לכמות הגדולה של תכנים אנחנו עולים גבוה בגוגל בצורה אורגנית. אך בשונה מגוגל, הגולש לא מקבל כאן 45 אלף תוצאות שמנוע חיפוש אוטומטי של גוגל מביא. במעגלי החיים+60 המידע מרוכז במדורים ודפים על פי איתור צרכים ורצונות של בני גיל הזהב. בהמשך תהליך הפיתוח הכוון הוא לרכז ולהנגיש מענה מותאם לצרכים נוספים לרצונות ולתכניות החשובים לקהילת המידע. הדגש הוא על מיון וארגון בצורה ידידותית ונגישה. חווית המשתמש חשובה ועל פיה נמשיך להתעדכן ולגדול. תהליך איתור צרכים של אנשים בגיל הזהב, נמשך בהתמדה ואנחנו מגלים כי הצרכים רבים ומגוונים.

בעשרות השנים האחרונות נאמר כי העולם שייך לצעירים. אנחנו כאן בפורטל רוצים לטעון כי העולם בעשרות השנים הבאות שייך למבוגרים. החל מגיל +60 אנחנו יודעים יותר מה אנחנו רוצים. יש לנו יותר זמן פנוי לעשות את מה שאנחנו אוהבים. בדרך כלל יש לנו גם יותר משאבים כלכליים לביצוע. בימים אלה, לקראת היציאה משנת הקורונה, עולה המודעות שלנו ושל הסובבים אותנו גם ליכולות שלנו. המקורות מפרטים הצלחה  – המגמה מראה כי גם כלכלית העולם שייך למבוגרים.

אנחנו רוצים להגיש כאן משהו בצורה מיוחדת. לאפשר על אותה פלטפורמה לנותני שירותים, מוצרים, יועצים ומרצים את מסלולי הפרסום הטובים והמותאמים לאזרחים וותיקים. לבנות יחד איתם נתינה מיטבית בגישה חברתית.

אנחנו מזמינים אתכם לשתף אותנו במידע נוסף הידוע לכם. להגיב על פוסטים (בתחתית כל עמוד). להעלות שאלות ובקשות דרך “צור קשר“.

יוזמת האתר ד”ר אלקה יפה והצוות– תכנים ופרסום

 מצאו אותי גם בפייסבוק

3 תגובות

 1. אתי יהלום

  במסגרת היוזמה הטובה שגיל 60+ עדין יכול לעזור , להשפיע , לעבוד. אני רוצה להציע את קורס מדריכים לגיל השלישי בוינגייט . קורס שנמשך 8 חודשים ומקנה בסיומו 3 תעודות . יש ביקוש רב למדריכים לספורט בתחום גיל הזהב אשמח אם תצטרפו . הכנסו לאתר של וינגייט ותתרשמו . ביום שישי הקרוב 23.2 יש יום פתוח וגם אני אהיה שם . בואו להתרשם.
  ניתן לפנות אלי בפרטי .

  • אלקה יפה

   היי אתי
   נשמח לשיתוף פעולה אך לשם כך צריך לפרסם. אכתוב לך למייל האישי, אלקה יפה, יוזמת הפורטל ומנהלת התוכן

 2. יוסי נוימן

  שלום גב אלקה אשמח לדעת מה עמדתך בנושא הגדלת קצבת הזקנה שחשובה מאוד לאלפי אנשים חסרי פנסיה
  והאם את בקשר פעיל עם ארגונים בתחום הגיל השלישי?
  בברכה
  יוסי נוימן
  כפר סבא

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תפריט נגישות